Frez trzpieniowy 10mm Ripper HSS-EV TiCN din1835B Sherwood SHR0612802C
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 10mm Ripper HSS-EV TiCN din1835B Sherwood SHR0612802C
Sherwood SHR-061-2802C
SHR0612802C
x Sherwood SHR0612802C SHR0612802C
SHR-061-2802C
SM.CK016,61,3ZLNE
4 ostrza z łamaczami wiórów o zaokrąglonych wierzchołkach. Wytwarzany ze spieku stali wanadowej HSS-EV. Forma skokowa. Tolerancja h8. Wymiary wg DIN 844. Tolerancja chwytu wg DIN 1835B.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Średnica | 10mm |
| EAN13 Barcode | 5036140273757 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość rowków, części roboczej | 28mm |
| No. of Flutes | 4 |
| Długość całkowita | 75mm |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Supplier Part No. | SHR-061-2802C |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga elementu | 37 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 10mm |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Długość całkowita | 75mm |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Długość rowków, części roboczej | 24mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | DIN 1835B DIN 844 |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Wykończenie, powłoka | TiCN |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Plunge Type | Non-centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | h8 |
| Tolerancja średnicy chwytu |