Frez trzpieniowy 10mm TiAlN HSS-Co 4 ostrza SwissTech SWT1633670A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 10mm 4 ostrza TiAlN HSS-Co Swisstech SWT1633670A
Swisstech SWT-163-3670A
SWT1633670A
10.0 SCR standard END MILL-TiAlN-8% Co Swisstech SWT1633670A
SWT-163-3670A
SM.CK016,58,1ZLNE
Seria 36 - Seria zwykła Wymiary wg DIN 844
Ostrza czołowe. Chwyt gwintowany wg DIN 1835D.
Tolerancje średnicy części tnącej +0.04 -0.0
HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki), HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Średnica | 10mm |
| EAN13 Barcode | 5036140287600 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość rowków, części roboczej | 22mm |
| No. of Flutes | 4 |
| Długość całkowita | 72mm |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Supplier Part No. | SWT-163-3670A |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga 10 elementów | 423 g |