Frez trzpieniowy 10mm do zgrubnej obróbki chwyt Weldon TiCN HSS-Co SwissTech SWT1631840A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 10mm do zgrubnej obróbki chwyt Weldon'a TiCN HSS-Co Swisstech SWT1631840A
Swisstech SWT-163-1840A
SWT1631840A
SM.CK016,138,4ZLNE
Ostrza czołowe. Chwyt Weldon'a wg DIN 1835B. Tolerancja części tnącej js12. Tolerancja chwytu h6. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | SwissTech |
| Średnica | 10mm |
| EAN13 Barcode | 5036140204584 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 45mm |
| No. of Flutes | 4 |
| Długość całk. | 95mm |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Sup. Part No. | SWT-163-1840A |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Weight per 5 | 259 g |