Frez trzpieniowy 10mm kulisty 4-ostrzowy długi Kennedy KEN1617990K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$81.94
Cena regularna:
$66.62
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 10mm kulisty 4-ostrzowy długi Kennedy KEN1617990K
Kennedy KEN-161-7990K
KEN1617990K
10mm 4FL L/S B/NOSE CARBIDE END MILL Kennedy
KEN-161-7990K
SM.CK016,246,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Dla uzyskania maksymalnej siły w momencie stosowania na twardych materiałach gdzie szybkie usuwanie wióra nie jest istotne. Cztery ostrza mają jedną z najsilniejszych struktur tnących dostępnych na rynku. Posiadają ostrza czołowe w standardzie.Wykonano zgodnie z Ansi Standards.
Tolerancje metryczne
Średnica: Ponad 1,00 ~ do 6,00. Tolerancja: +0,000, -0,050.
Średnica: Ponad 6,00 ~ do 25,00. Tolerancja: +0,000, -0,080.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Średnica freza | 10 mm |
| Cutting Direction | Right |
| EAN13 Barcode | 5036140286542 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Finish/Coating | Uncoated |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 38mm |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Long |
| Materiał | Węglik |
| Zastosowanie w materiałach | Brass; Aluminium; Non-ferrous; Other Soft Materials |
| Grupa materiałowa | Drobnoziarnisty |
| Zastosowanie dla frezowania | Plunging; Slotting; Routing |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Długość całk. | 100mm |
| Waga całkowita | 0.1 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | ANSI Standards |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga | 100 g |