Frez trzpieniowy 12mm Ripper HSS-EV TiCN din1835B Sherwood SHR0612803D PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 12mm Ripper HSS-EV TiCN din1835B Sherwood SHR0612803D
Sherwood SHR-061-2803D
SHR0612803D
KC-016,71,9ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Średnica | 12mm |
| EAN13 | 5036140273764 |
| ecl@ss | 21010500 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 33mm |
| No. of Flutes | 4 |
| Długość całkowita | 85mm |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Oznaczenie | SHR-061-2803D |
| UNSPSC | 23241614 |
| Waga elementu | 71 g |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 12mm |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Długość całkowita | 85mm |
| Numer produktu | |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 33mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | DIN 1835B DIN 844 |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Wykończenie, powłoka | TiCN |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Plunge Type | Non-centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | h8 |
| Tolerancja średnicy chwytu |