Frez trzpieniowy 12mm TiAlN HSS-Co 3 ostrza gwintowany SwissTech SWT1633272A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 12mm TiAlN HSS-Co 3 ostrza gwintowany Swisstech SWT1633272A
Swisstech SWT-163-3272A
SWT1633272A
Frez trzpieniowy HSS-Co 3 ostrza gwintowany 12.0 TiAlN Swisstech SWT1633272A
SWT-163-3272A
SM.CK016,81,3ZLNE
Seria 32 - Seria krótka Wymiary wg DIN 327
Cięcie czołowe. Chwyt gwintowany zgodnie z DIN 1835D. Tolerancja części tnącej e8. Tolerancja chwytu h6. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki), HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Średnica | 12mm |
| EAN13 Barcode | 5036140205703 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Długość rowków, części roboczej | 16mm |
| Długość całkowita | 73mm |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Supplier Part No. | SWT-163-3272A |
| UNSPSC Code | 23241605 |
| Waga elementu | 62 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 12mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 83mm |
| Seria | 32 |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Długość rowków, części roboczej | 26mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | DIN 1835D DIN 327 |
| Klasa materiałowa | M42 |
| Wykończenie, powłoka | TiALN |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | e8 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |