Frez trzpieniowy 12mm TiAlN HSS-Co 8% SwissTech SWT1633672A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 12mm TiALN HSS-Co 8% Swisstech SWT1633672A
Swisstech SWT-163-3672A
SWT1633672A
12.0 SCR standard END MILL-TiAlN-8% Co Swisstech SWT1633672A
SWT-163-3672A
SM.CK016,81,3ZLNE
Seria 36 - Seria zwykła Wymiary wg DIN 844
Ostrza czołowe. Chwyt gwintowany wg DIN 1835D.
Tolerancje średnicy części tnącej +0.04 -0.0
HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki), HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241614 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-163-3672A |
| EAN13 Barcode | 5036140287617 |
| Waga 10 elementów | 688 g |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Długość całkowita | 83mm |
| Średnica | 12mm |
| Długość rowków, części roboczej | 26mm |
| No. of Flutes | 4 |