Frez trzpieniowy 12mm kulisty 4-ostrzowy długi Kennedy KEN1617992K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
99,64 €
Cena regularna:
81,01 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 12mm kulisty 4-ostrzowy długi Kennedy KEN1617992K
Kennedy KEN-161-7992K
KEN1617992K
KC-016,350,1ZN/SM.[NM]
Dla uzyskania maksymalnej siły w momencie stosowania na twardych materiałach gdzie szybkie usuwanie wióra nie jest istotne. Cztery ostrza mają jedną z najsilniejszych struktur tnących dostępnych na rynku. Posiadają ostrza czołowe w standardzie.Wykonano zgodnie z Ansi Standards.
Tolerancje metryczne
Średnica: Ponad 1,00 ~ do 6,00. Tolerancja: +0,000, -0,050.
Średnica: Ponad 6,00 ~ do 25,00. Tolerancja: +0,000, -0,080.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Średnica freza | 12 mm |
| Cutting Direction | Right |
| EAN13 | 5036140286559 |
| ecl@ss | 21010500 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 50mm |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Long |
| Materiał | Węglik |
| Zastosowanie w materiałach | Light Alloys; Brass; Aluminium; Non-Ferrous; Other Soft Materials |
| Grupa materiałowa | Drobnoziarnisty |
| Zastosowanie dla frezowania | Plunging; Slotting; Routing |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Długość całkowita | 100mm |
| Waga całkowita | 0.13 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | ANSI Standards |
| UNSPSC | 23241614 |
| Waga elementu | 130 g |