Frez trzpieniowy 12mm z węglika spiekanego 2 ostrza z czołem kulistym TiCN SwissTech SWT1615342A PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 12mm z węglika spiekanego 2 ostrza z czołem kulistym TiCN Swisstech SWT1615342A
Swisstech SWT-161-5342A
SWT1615342A
12mm krótki 2-ostrzowy frez kulisty węglikowy-TICN Swisstech SWT1615342A
Swisstech SWT-161-5342A
SM.CK016,298,1ZLNE
Seria 53 - Seria krótka
Ostrza czołowe. Wykonane zgodnie z Normami Zakładowymi. Węglik Niepokryte (Do podstawowej obróbki), Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału).
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241614 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-161-5342A |
| EAN13 Barcode | 5036140200418 |
| Długość całk. | 71mm |
| Długość rowków lub robocza | 14mm |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Materiał | Carbide[txt] |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | TiCN Coated[txt] |
| Grupa materiałowa | Micrograin[txt] |
| Średnica freza | 12 mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Plunge Type | Centre Cutting[txt] |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Reach Type | Standard Neck[txt] |
| Reach Length | |
| Typ długości | Short[txt] |
| Zastosowanie dla frezowania | High Feed Milling[txt] |
| Zastosowanie w materiałach | Aerospace Alloys; Alloy Steel; Aluminium; Aluminium Alloys; Brass; Bronze; Cast Iron; Copper; Nonferrous Metals;Stainless Steel; Steel[txt] |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Cutting Direction | Right[txt] |
| Helix Direction | Prawy |
| Seria | 53 Short[txt] |
| Standard, norma | [txt] |
| Waga elementu | 103 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Promień naroża | mm |
| Średnica freza | 12 mm |
| Materiał | Węglik |
| Długość całk. | 71 mm |
| Product Number | |
| Seria | Series 53 |
| Średnica chwytu | 12 mm |
| Długość rowków lub robocza | 14 mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Typ rowków | Spiralne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Standard, norma | Manufacturers Standards |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | TiCN Coated |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Cutter Diameter Tolerance | |
| Tolerancja średnicy chwytu |