Frez trzpieniowy 12x1mm z węglika 2 ostrza z zaokrąglanymi ostrzami chwyt prosty powłoka Q SwissTech SWT1658515K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 12x1mm z węglika 2 ostrza z zaokrąglanymi ostrzami chwyt prosty powłoka Q Swisstech SWT1658515K
Swisstech SWT-165-8515K
SWT1658515K
12x1mm ST/SH 2FL C/RADIUS SLOT DRILL Q-COAT Swisstech SWT1658515K
Swisstech SWT-165-8515K
SM.CK016,549,6ZLNE
Seria 85 Długość zwykła
Posiada ostrza czołowe. Wykonane według standardów producenta. Tolerancja części tnącej: e8. Tolerancja chwytu h6. SCQ-2PR Węglik spiekany z powłoką Q. Wymiary wg DIN 844
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Promie naroża | 1 mm |
| Średnica freza | 12 mm |
| Cutter Diameter Tolerance | e8 |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| EAN13 Barcode | 5036140207578 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| End Mill Type | Promie naroża |
| Wykończenie, powłoka | AlTiN |
| Długość rowków, części roboczej | 30 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kąt spirali | 30 ° |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Regular |
| Materiał | Solid Carbide |
| Zastosowanie w materiałach | Carbon Steel;Alloy Steel;Hardened Steel |
| Ziarnistość materiału | Drobnoziarnisty |
| Zastosowanie, frezowanie | Slotting; Profiling; Semi-finishing;Finishing |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całkowita | 90 mm |
| Plunge Type | Centre cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Seria | 85 |
| Średnica chwytu | 12 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | DIN 844 |
| Supplier Part No. | SWT-165-8515K |
| UNSPSC Code | 23241605 |