Frez trzpieniowy 14mm 2 ostrza powłoka Peak Power HSS-Co SwissTech SWT1659114A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 14mm 2 ostrza powłoka Peak Power HSS-Co Swisstech SWT1659114A
Swisstech SWT-165-9114A
SWT1659114A
14mm HSS-COBALT PM 2FL WELDON SLOT DRILL P/POWER Swisstech SWT1659114A
Swisstech SWT-165-9114A
SM.CK016,136,9ZLNE
Seria 91 Długość zwykła
Ostrza czołowe. Chwyt Weldon'a wg
DIN 1835B. Tolerancja chwytu h6.
Wymiary wg DIN 844.
To najnowsze rozwiązanie w grupie narzędzi Swiss+Tech. Wyprodukowane ze stali szybkotnącej uzyskanej w najnowszych procesach Metalurgii Proszkowej. Dedykowane do pracy na trudnoobrabialnych materiałach i przy wysokich prędkościach.
Maksymalna wytrzymałość i sprężystość.
Minimum drgań przy wysokich prędkościach.
Doskonała geometria zapewnia optymalizacje skrawania.
Większy zakres możliwości skrawania poprzez pokrycie Peak Power.
Obniżone koszty produkcji.
Większa odporność na zużycie oraz twardość na gorąco w porównaniu z konwencjonalnymi powłokami TiALN lub TiCN.
Praca na sucho, bez chłodziwa.
Wysoka odporność na utlenianie.
Możliwa praca przy dużych szybkościach.
W wyniku zastosowania tych powłok narzędzia zachowują swoje właściwości pomimo dużych obciążeń termicznych towarzyszących dużym prędkościom pracy.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Promie naroża | |
| Średnica freza | 14 mm |
| Cutter Diameter Tolerance | e8 |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| EAN13 Barcode | 5036140288355 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| End Mill Type | Slot Drill |
| Długość rowków, części roboczej | 16 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kąt spirali | 30 ° |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Regular |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Zastosowanie w materiałach | Carbon Steel; Alloy Steel; Copper; Cast Iron; Stainless Steel; |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Zastosowanie, frezowanie | Slotting; Profiling; Semi-finishing;Finishing |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całkowita | 73 mm |
| Plunge Type | Centre cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Seria | 91 |
| Średnica chwytu | 12 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Typ chwytu | Weldon Flat |
| Standard, norma | DIN 844;DIN1835B |
| Supplier Part No. | SWT1659114A |
| UNSPSC Code | 23241605 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 14mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 73mm |
| Seria | 91 |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Długość rowków, części roboczej | 16mm |
| Typ chwytu | Weldon Flat |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Zastosowanie w materiałach | Alloy Steel Stal węglowa Cast Iron Copper Stainless Steel |
| Standard, norma | DIN 1835B DIN 844 |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Wykończenie, powłoka | |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Zastosowanie, frezowanie | Finishing Profiling Semi-finishing Slotting |
| Cutter Diameter Tolerance | e8 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| End Mill Type | Slot Drill |
| Typ długości | Regular |