Frez trzpieniowy 14mm TiCN HSS-Co 3 ostrza gwintowany długi SwissTech SWT1633444A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 14mm TiCN HSS-Co 3 ostrza gwintowany długi Swisstech SWT1633444A
Swisstech SWT-163-3444A
SWT1633444A
Frez trzpieniowy HSS-Co 3 ostrza gwintowany długi 14.0 TiCN Swisstech SWT1633444A
SWT-163-3444A
SM.CK016,146,5ZLNE
Seria 34 - Seria długa Wymiary wg DIN 844
Cięcie czołowe. Chwyt gwintowany zgodnie z DIN 1835D. Tolerancja części tnącej e8. Tolerancja chwytu h6. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki), HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Średnica | 14mm |
| EAN13 Barcode | 5036140206311 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Długość rowków, części roboczej | 53mm |
| Długość całkowita | 110mm |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Supplier Part No. | SWT-163-3444A |
| UNSPSC Code | 23241605 |
| Waga elementu | 85 g |