Frez trzpieniowy 14mm z chwytem gwintowanym TiCN HSS-Co 8% SwissTech SWT1633644A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 14mm z chwytem gwintowanym TiCN HSS-Co 8% Swisstech SWT1633644A
Swisstech SWT-163-3644A
SWT1633644A
14.0 SCR standard END MILL-TiCN-8% Co Swisstech SWT1633644A
SWT-163-3644A
SM.CK016,105,9ZLNE
Seria 36 - Seria zwykła Wymiary wg DIN 844
Ostrza czołowe. Chwyt gwintowany wg DIN 1835D.
Tolerancje średnicy części tnącej +0.04 -0.0
HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki), HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Średnica | 14mm |
| EAN13 Barcode | 5036140287495 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość rowków, części roboczej | 26mm |
| No. of Flutes | 4 |
| Długość całkowita | 83mm |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Supplier Part No. | SWT-163-3644A |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga 10 elementów | 728 g |