Frez trzpieniowy 16mm Ripper HSS-Co 5% kobaltowy K432T Sherwood SHR0616769K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 16mm Ripper HSS-Co 5% kobaltowy K432T Sherwood SHR0616769K
Sherwood SHR-061-6769K
SHR0616769K
x Sherwood SHR0616769K SHR0616769K
SHR-061-6769K
SM.CK016,220ZLNE
Typ długi Typu K432T
Kształt sworznia
Do zastosowania, gdy wymagana jest duża prędkość zdejmowania materiału. Wykończenie na połysk. Typ rowka: 25° spiralny, zgrubny ścięty. Średnica chwytu do js14.
Tolerancje metryczne. Średnica ± 0,127mm
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Średnica | 16mm |
| EAN13 Barcode | 5036140276802 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość rowków, części roboczej | 58.5 mm |
| No. of Flutes | 4 |
| Długość całkowita | 108.5 mm |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Supplier Part No. | SHR-061-6769K |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga elementu | 139 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 16mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 108.5mm |
| Skok gwintu | Coarse |
| Seria | K432T |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Długość rowków, części roboczej | 58.5mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Plunge Type | Non-centre Cutting |
| Kąt spirali | 25 ° stopni |
| Zastosowanie, frezowanie | High-feed Milling Roughing |
| Cutter Diameter Tolerance | |
| Tolerancja średnicy chwytu | js14 |
| Typ długości | Long |
| Helix Direction | Prawy |