Frez trzpieniowy 16mm Ripper HSS-EV TiCN din1835B Sherwood SHR0612804E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 16mm Ripper HSS-EV TiCN din1835B Sherwood SHR0612804E
Sherwood SHR-061-2804E
SHR0612804E
KC-016,133,6ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Średnica | 16mm |
| EAN13 | 5036140273771 |
| ecl@ss | 21010500 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 38mm |
| No. of Flutes | 4 |
| Długość całkowita | 90mm |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Oznaczenie | SHR-061-2804E |
| UNSPSC | 23241614 |
| Waga elementu | 131 g |