Frez trzpieniowy 16mm z węglika kulisty 2 ostrza z powłoką Q SwissTech SWT1657816A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 16mm z węglika kulisty 2 ostrza z powłoką Q Swisstech SWT1657816A
Swisstech SWT-165-7816A
SWT1657816A
16mm ST/SH 2FL B/N SLOT DRILL Q-COAT Swisstech SWT1657816A
Swisstech SWT-165-7816A
SM.CK016,857,3ZLNE
Seria 78 Długość zwykła
Posiada ostrza czołowe. Wykonane według standardów producenta. Tolerancja części tnącej: e8. Tolerancja chwytu h6. SBQ-2PR Węglik spiekany z powłoką Q.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Średnica freza | 16 mm |
| Cutter Diameter Tolerance | e8 |
| Kierunek skrawania | Right |
| EAN13 Barcode | 5036140207301 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Wykończenie, powłoka | Q-Coat |
| Długość rowków, części roboczej | 30mm |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Regular |
| Materiał | Węglik |
| Zastosowanie w materiałach | Aerospace Alloys; Alloy Steel; Aluminium; Aluminium Alloys; Brass; Bronze; Cast Iron; Copper; Nonferrous Metals;Stainless Steel; Steel |
| Klasa materiałowa | Micrograin |
| Zastosowanie, frezowanie | High Feed Milling |
| Liczba zakończeń skrawających | 2 |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całkowita | 140mm |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Seria | 78 Regular |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | To Manufacturers Standards |
| Supplier Part No. | SWT-165-7816A |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Promie naroża | mm |
| Średnica freza | 16mm |
| Materiał | Węglik |
| Długość całkowita | 140mm |
| Seria | Series 78 |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Długość rowków, części roboczej | 30mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Nonferrous Metals |
| Standard, norma | Manufacturers Standards |
| Ziarnistość materiału | Drobnoziarnisty |
| Neck Length | mm |
| Wykończenie, powłoka | Q-coat |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Zastosowanie, frezowanie | High-feed Milling |
| End Mill Type | Slot Drill |
| Reach Type | Standard Neck |
| Reach Length | " cal |
| Typ długości | Regular |
| Helix Direction | Prawy |