Frez trzpieniowy 1/8" calowy HSS-Co KC3 kobaltowy Kennedy KEN0620580K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 1/8" calowy HSS-Co KC3 kobaltowy Kennedy KEN0620580K
Kennedy KEN-062-0580K
KEN0620580K
1/8" FREZ TRZPIENIOWY Throwaway KC3 HSS-Co Kennedy
KEN-062-0580K
KC-016,21,5ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Kennedy Frezy 3* rowkowe KC3 bez możliwości ostrzenia są wytwarzane ze stali HSS-Co 5%, co powoduje, że są bardziej twarde niż ze stali HSS. Oznacza to, że frezów Kennedy można używać z większą prędkością obrotową i posuwu, co z kolei zapewnia większą wydajność.
*Wyjątek: frezy 1 mm, frezy kulkowe 2 mm i 1/16", które mają dwa rowki.
Do frezowania rowków i otworów nieprzelotowych. Frezy mocowane są w adaptorach/uchwytach za pomocą wkrętu dociskowego na spłaszczeniu chwytu, co zapewnia szybką i łatwą wymianę frezu. Średnica chwytu: 1/4"
Tolerancje calowe:
Średnica: Ponad 1/16" ~ do 1/4". Tolerancja: +0.0005, -0.0013.
Frezy walcowo-czołowe KC3 Kennedy dostępne są bez pokrycia, z pokryciem TiN lub TiCN.
Pokrycie TiN (azotek tytanu) zapewnia twardość powierzchniową około 2300HV, co daje zwiększoną odporność na ścieranie, większą wydajność i dłuższy czas użytkowania narzędzia.
Pokrycie TiCN (węglikoazotek tytanu) zapewnia twardość powierzchniową około 3000-3500 HV, co daje doskonałą odporność na ścieranie i dobrą odporność na temperaturę. To pokrycie stosuje się w tym samym celu jak TiN oraz do obróbki twardych stali, stali nierdzewnej, żeliwa, mosiądzu i brązu.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Chuck Clearance | 7/16 in |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Corner Radius | |
| Średnica freza | 1/8 in |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| EAN13 | 5036140276888 |
| ecl@ss | 21010500 |
| End Mill Type | Slot Drill |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 3/16 in |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Short |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Stal, żeliwo, metale nieżelazne, aluminium, stopy aluminium |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Zastosowanie dla frezowania | Slotting; End Milling |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całkowita | 1-3/32 in |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard |
| Set Type | Individual Mill |
| Średnica chwytu | 1/4 in |
| Standard, norma | |
| Oznaczenie | KEN-062-0580K |
| UNSPSC | 23241614 |