Frez trzpieniowy 1mm z węglika spiekanego 2 ostrza kulistey chwyt prosty SwissTech SWT1657510A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 1mm z węglika spiekanego 2 ostrza kulistey chwyt prosty Swisstech SWT1657510A
Swisstech SWT-165-7510A
SWT1657510A
SM.CK016,160,7ZLNE
Posiada ostrza czołowe. Wykonane według standardów producenta. Tolerancja części tnącej h10. Tolerancja chwytu h6. Węglik spiekany z powłoką Q
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | SwissTech |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Średnica freza | 1mm |
| Cutter Diameter Tolerance | h10 |
| Cutting Direction | Right |
| EAN13 Barcode | 5036140207189 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Finish/Coating | Q-Coat |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 1.5 mm |
| Helix Direction | Prawy |
| Length Below Shank | 3mm |
| Length of Cut | 1.5 mm |
| Typ długości | Regular |
| Materiał | Węglik |
| Zastosowanie w materiałach | Aerospace Alloys; Alloy Steel; Aluminium; Aluminium Alloys; Brass; Bronze; Cast Iron; Copper; Nonferrous Metals;Stainless Steel; Steel |
| Grupa materiałowa | Drobnoziarnisty |
| Zastosowanie dla frezowania | High Feed Milling |
| Neck Diameter | 0.97 mm |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całk. | 45mm |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Seria | 75 Regular |
| Średnica chwytu | 4mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | To Manufacturers Standards |
| Sup. Part No. | SWT1657510A |
| UNSPSC Code | 23241614 |