Frez trzpieniowy 2,5mm krótki kulisty HSS B210T Sherwood SHR0615951B
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 2,5mm krótki kulisty HSS B210T Sherwood SHR0615951B
Sherwood SHR-061-5951B
SHR0615951B
x Sherwood SHR0615951B SHR0615951B
SHR-061-5951B
SM.CK016,52,3ZLNE
Stosowane do form oraz frezowania otworów i profili. Jasne wykończenie. Rodzaj zębów: spiralne 30°. Wyprodukowano zgodnie z BS 122 : Part 4 : 1980.
Tolerancje
Średnica: Metryczne: ~ aż do 3.00. Tolerancja: +0.013, -0.033.
Średnica: Metryczne: ponad 3.00 ~ aż do 6.00. Tolerancja: +0.020, -0.038.
Średnica: Metryczne: ponad 6.00 ~ aż do 10.00. Tolerancja: +0.025, -0.046
Średnica: Metryczne: ponad 10.00 ~ aż do 18.00. Tolerancja: +0.033, -0.058
Średnica: Metryczne: ponad 18.00 ~ aż do 30.00. Tolerancja: +0.041,-0.071
Średnica: Metryczne: ponad 30.00 ~. Tolerancja: +0.051, -0.089
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Średnica freza | 2.5 mm |
| Kierunek skrawania | Right |
| EAN13 Barcode | 5036140276468 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Wykończenie, powłoka | Uncoated |
| Długość rowków, części roboczej | 4.5 mm |
| Kąt spirali | 30 ° |
| Helix Direction | |
| Typ długości | Short |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Zastosowanie w materiałach | |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Zastosowanie, frezowanie | Diesinking; Slotting; Profiling |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całkowita | 51mm |
| Plunge Type | Non-centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Seria | Short |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Standard, norma | BS 122 : Part 4 : 1980 |
| Supplier Part No. | 0615951B |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga elementu | 21 g |