Frez trzpieniowy 20mm HSS-Co 8% chwyt Weldon 3 ostrza kobaltowy SwissTech SWT1630620A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 20mm HSS-Co 8% z chwytem Weldona 3 ostrza kobaltowy Swisstech SWT1630620A
Swisstech SWT-163-0620A
SWT1630620A
Frez trzpieniowy HSS-Co 8% z chwytem Weldona, 3 ostrza 20.0 Swisstech SWT1630620A
SWT-163-0620A
SM.CK016,164,6ZLNE
Seria 06 - Seria zwykła Wymiary wg DIN 844
Ostrza czołowe. Chwyt Weldon'a wg DIN 1835B. Tolerancja części tnącej e8. Tolerancja chwytu h6. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Średnica | 20mm |
| EAN13 Barcode | 5036140202412 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Długość rowków, części roboczej | 38mm |
| Długość całkowita | 104mm |
| Średnica chwytu | 20mm |
| Supplier Part No. | SWT-163-0620A |
| UNSPSC Code | 23241605 |
| Waga 10 elementów | 2114 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 20mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 104mm |
| Seria | 06 |
| Średnica chwytu | 20mm |
| Długość rowków, części roboczej | 38mm |
| Typ chwytu | Weldon Flat |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | DIN 1835B DIN 844 |
| Klasa materiałowa | M42 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | e8 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |