Frez trzpieniowy 20mm Ripper HSS-EV TiCN din1835B Sherwood SHR0612805F
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 20mm Ripper HSS-EV TiCN din1835B Sherwood SHR0612805F
Sherwood SHR-061-2805F
SHR0612805F
x Sherwood SHR0612805F SHR0612805F
SHR-061-2805F
SM.CK016,162,5ZLNE
4 ostrza z łamaczami wiórów o zaokrąglonych wierzchołkach. Wytwarzany ze spieku stali wanadowej HSS-EV. Forma skokowa. Tolerancja h8. Wymiary wg DIN 844. Tolerancja chwytu wg DIN 1835B.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Średnica | 20mm |
| EAN13 Barcode | 5036140273788 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość rowków, części roboczej | 47mm |
| No. of Flutes | 4 |
| Długość całkowita | 110mm |
| Średnica chwytu | 20mm |
| Supplier Part No. | SHR-061-2805F |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga elementu | 228 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 20mm |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Długość całkowita | 110mm |
| Średnica chwytu | 20mm |
| Długość rowków, części roboczej | 45mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | DIN 1835B DIN 844 |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Wykończenie, powłoka | TiCN |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Plunge Type | Non-centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | h8 |
| Tolerancja średnicy chwytu |