Frez trzpieniowy 20mm do zgrubnej obróbki HSS-Co 5% kobaltowy K412T Sherwood SHR0616717S
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 20mm do zgrubnej obróbki HSS-Co 5% kobaltowy K412T Sherwood SHR0616717S
Sherwood SHR-061-6717S
SHR0616717S
x Sherwood SHR0616717S SHR0616717S
SHR-061-6717S
SM.CK016,235,7ZLNE
Seria zwykła K412T
Forma skokowa
Do użytku gdy wymagane jest usuwanie metali ciężkich oraz dobre wykończenie powierzchni. Jasne wykończenie. Typ zęba: 25° spirala. Tolerancja chwytu js14.
Tolerancje metryczne
Średnica ± 0,127mm
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Średnica | 20mm |
| EAN13 Barcode | 5036140276741 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość rowków, części roboczej | 38mm |
| No. of Flutes | 4 |
| Długość całkowita | 83.5 mm |
| Średnica chwytu | 25mm |
| Supplier Part No. | SHR-061-6717S |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga elementu | 300 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Średnica freza | 20mm |
| Długość rowków, części roboczej | 38mm |
| Długość całkowita | 83.5mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Średnica chwytu | 25mm |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Plunge Type | |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Seria | K412T |
| Cutter Diameter Tolerance | |
| Tolerancja średnicy chwytu | js14 |
| Standard, norma |