Frez trzpieniowy 20mm do zgrubnej obróbki powłoka Peak Power HSS-Co SwissTech SWT1659920A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 20mm do zgrubnej obróbki powłoka Peak Power HSS-Co Swisstech SWT1659920A
Swisstech SWT-165-9920A
20mm HSS-Co PM WELDON C/P RIPPER P/POWER Swisstech SWT1659920A
SWT-165-9920A
Opis produktu
Seria 99 Długość zwykłaZ ostrzem centralnym. Chwyt Weldon wg DIN 1835B. Średnica chwytu wg h6.Wymiary wg DIN 844.
To najnowsze rozwiązanie w grupie narzędzi Swiss+Tech. Wyprodukowane ze stali szybkotnącej uzyskanej w najnowszych procesach Metalurgii Proszkowej. Dedykowane do pracy na trudno obrabialnych materiałach i przy wysokich prędkościach.
Maksymalna wytrzymałość i sprężystość.
Minimum drgań przy wysokich prędkościach.
Doskonała geometria zapewnia optymalizacje skrawania.
Większy zakres możliwości skrawania poprzez pokrycie Peak Power.
Obniżone koszty produkcji.
Większa odporność na zużycie oraz twardość na gorąco w porównaniu z konwencjonalnymi powłokami TiALN lub TiCN.
Praca na sucho, bez chłodziwa.
Wysoka odporność na utlenianie.
Możliwa praca przy dużych szybkościach.
W wyniku zastosowania tych powłok narzędzia zachowują swoje właściwości pomimo dużych obciążeń termicznych towarzyszących dużym prędkościom pracy.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Swisstech |
| Średnica | 20mm |
| Kod EAN13 | 5036140288652 |
| Kod eCl@ss | 21010500 |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 38mm |
| No. of Flutes | 4 |
| Długość całk./opak. | 104mm |
| Waga całkowita | 0.24 |
| Średnica chwytu | 20mm |
| Nr produktu | SWT1659920A |
| Kod UNSPSC | 23241614 |
SWT1659920A
20mm HSS-Co PM WELDON C/P RIPPER P/POWER Swisstech SWT1659920A
SWT-165-9920A
SM.CK016,379,5ZLNE