Frez trzpieniowy 25mm Ripper HSS-Co 5% kobaltowy K432T Sherwood SHR0616779W
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 25mm Ripper HSS-Co 5% kobaltowy K432T Sherwood SHR0616779W
Sherwood SHR-061-6779W
SHR0616779W
x Sherwood SHR0616779W SHR0616779W
SHR-061-6779W
SM.CK016,438,6ZLNE
Typ długi Typu K432T
Kształt sworznia
Do zastosowania, gdy wymagana jest duża prędkość zdejmowania materiału. Wykończenie na połysk. Typ rowka: 25° spiralny, zgrubny ścięty. Średnica chwytu do js14.
Tolerancje metryczne. Średnica ± 0,127mm
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Średnica | 25mm |
| EAN13 Barcode | 5036140276826 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość rowków, części roboczej | 100mm |
| No. of Flutes | 5 |
| Długość całkowita | 157mm |
| Średnica chwytu | 25mm |
| Supplier Part No. | 0616779W |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga elementu | 427 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 25mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 157mm |
| Skok gwintu | Coarse |
| Seria | K432T |
| Średnica chwytu | 25mm |
| Długość rowków, części roboczej | 100mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 5 |
| Plunge Type | Non-centre Cutting |
| Kąt spirali | 25 ° stopni |
| Zastosowanie, frezowanie | High-feed Milling Roughing |
| Cutter Diameter Tolerance | |
| Tolerancja średnicy chwytu | js14 |
| Typ długości | Long |
| Helix Direction | Prawy |