Frez trzpieniowy 25mm długi 2 ostrza HSS 5230T Sherwood SHR0615829F SHR-061-5829F PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 25mm długi 2 ostrza HSS 5230T Sherwood SHR0615829F SHR-061-5829F
Sherwood SHR-061-5829F
SHR0615829F
x Sherwood SHR0615829F SHR0615829F
Seria długa typ 5230T
Stosowane do frezowania rowków i szczelin. Jasne wykończenie. Typ zębów: spiralne 30°. Wyprodukowano zgodnie z BS 122: Part 4: 1980.
Tolerancje
Średnica: Metryczne: ~ aż do 3.00. Tolerancja: +0.013, -0.033.
Średnica: Metryczne: ponad 3.00 ~ aż do 6.00. Tolerancja: +0.020, -0.038.
Średnica: Metryczne: ponad 6.00 ~ aż do 10.00. Tolerancja: +0.025, -0.046
Średnica: Metryczne: ponad 10.00 ~ aż do 18.00. Tolerancja: +0.033, -0.058
Średnica: Metryczne: ponad 18.00 ~ aż do 30.00. Tolerancja: +0.041,-0.071
Średnica: Metryczne: ponad 30.00 ~. Tolerancja: +0.051, -0.089
Specyfikacja:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Sherwood |
| Średnica | 25mm |
| EAN13 Barcode | 5036140276123 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 44.5 mm |
| Długość całkowita | 159mm |
| Średnica chwytu | 25mm |
| Supplier Part No. | SHR-061-5829F |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Weight per 5 | 520 g |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 25mm |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | 159mm |
| Model, kod produktu | |
| Seria | 5230T |
| Średnica chwytu | 25mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 44.5mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Typ rowków | Spiralne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Standard, norma | BS 122 |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Finish/Coating | Bright |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Zastosowanie dla frezowania | Keyways Plunging & Slotting |
| Cutter Diameter Tolerance | e8 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| End Mill Type | Slot Drill |
| Typ długości | Long |
SHR-061-5829F
SM.CK016,275,2ZLNE