Frez trzpieniowy 25mm do zgrubnej obróbki HSS-EV Sherwood SHR0612546G
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 25mm do zgrubnej obróbki HSS-EV Sherwood SHR0612546G
Sherwood SHR-061-2546G
SHR0612546G
x Sherwood SHR0612546G SHR0612546G
SHR-061-2546G
SM.CK016,192,5ZLNE
Długość normalna
Jakość przemysłowa do frezowania i formowania elementów metalowych. 4 rowkowe frezy do zdzierania. Wykonane ze spiekanej stali wanadowej HSS-EV. Kształt sworznia, tolerancja h8, długość standardowa. Chwyt wg DIN 1835B.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Średnica | 25mm |
| EAN13 Barcode | 5036140273726 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość rowków, części roboczej | 45mm |
| No. of Flutes | 5 |
| Długość całkowita | 121mm |
| Średnica chwytu | 25mm |
| Supplier Part No. | SHR-061-2546G |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga elementu | 407 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 25mm |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Długość całkowita | 121mm |
| Średnica chwytu | 25mm |
| Długość rowków, części roboczej | 45mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | DIN 1835B |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Plunge Type | Non-centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | h8 |
| Tolerancja średnicy chwytu |