Frez trzpieniowy 28mm 4 ostrza HSS-Co kobaltowy din844 chwyt din1835A Sherwood SHR0613728V PRO19
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 28mm 4 ostrza HSS-Co kobaltowy din844 chwyt din1835A Sherwood SHR0613728V
Sherwood SHR-061-3728V
SHR0613728V
x Sherwood SHR0613728V SHR0613728V
SHR-061-3728V
SM.CK016,275ZLNE
Ostrza czołowe, używane do profilowania i do produkcji otworów. Jasne wykończenie.
Typ ostrza: spiralne 30°. Wymiary wg DIN 844. Chwyt wg DIN 1835A.
Tolerancja metryczna
Średn. nomin.: aż do 38mm. Limit tolerancji: +0.0630, -0.0130.
Średn. nomin.: powyżej 38mm. Limit tolerancji: +0.1250, -0.0000.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241614 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-061-3728V |
| EAN13 Barcode | 5036140273948 |
| Długość całk. | 121 mm |
| Średnica chwytu | 25 mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 45 mm |
| Materiał | Cobalt High Speed Steel |
| Finish/Coating | Bright |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Średnica freza | 28mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Liczba ostrzy | 4 |
| End Mill Type | End Mill[txt] |
| Corner Radius | |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Flute Type | Helical |
| Reach Type | Standard Neck |
| Reach Length | |
| Typ długości | Regular |
| Kąt spirali | 30 ° |
| Zastosowanie dla frezowania | Profiling; Keyways;Slotting |
| Zastosowanie w materiałach | stal narzędziowa, stal stopowa, miedź, aluminium, stopy |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Helix Direction | Prawy |
| Seria | |
| Cutter Diameter Tolerance | k10 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Standard, norma | DIN 844; DIN 1835A |