Frez trzpieniowy 2mm HSS-Co 8% TiAIN chwyt Weldon SwissTech SWT1630962A PRO20 PRO24-1-2
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 2mm HSS-Co 8% TiAIN z chwytem Weldona Swisstech SWT1630962A
Swisstech SWT-163-0962A
SWT1630962A
Frez trzpieniowy HSS-Co 8%, chwyt Weldon'a 2.0 TiAlN Swisstech SWT1630962A
SWT-163-0962A
SM.CK016,45ZLNE
Seria 9 - Seria zwykła Wymiary wg DIN 844
Ostrza czołowe. Chwyt Weldon'a wg DIN 1835B.
Średnice cięcia
3 - 6mm do +0.04 -0.0.
8 - 20mm do +0.05 -0.0.
HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241614 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-163-0962A |
| EAN13 Barcode | 5036140203259 |
| Długość rowków, części roboczej | 7mm |
| Długość całkowita | 51mm |
| Waga 10 elementów | 108 g |
| Średnica | 2mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| No. of Flutes | 4 |