Frez trzpieniowy 2mm HSS do krawędzi wklęsły Sherwood SHR0616408Z PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 2mm HSS do krawędzi wklęsły Sherwood SHR0616408Z
Sherwood SHR-061-6408Z
SHR0616408Z
SM.CK016,101,4ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Średnica freza | 12 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140176942 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Finish/Coating | Bright |
| Head Diameter | 12mm |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| No. of Teeth | 4 |
| Długość całk. | 60.5 mm |
| Promień | 2mm |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Standard, norma | DIN 1835/D |
| System pomiarowy | Metric |
| UNSPSC Code | 23241628 |
| Waga | 50 g |