Frez trzpieniowy 2mm z węglika kulisty 4 ostrza z powłoką Q SwissTech SWT1658002A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 2mm z węglika kulisty 4 ostrza z powłoką Q Swisstech SWT1658002A
Swisstech SWT-165-8002A
SWT1658002A
2mm ST/SH 4FL BALL NOSE END MILL Q-COAT Swisstech SWT1658002A
Swisstech SWT-165-8002A
SM.CK016,177,2ZLNE
Seria 80 Seria długa
Posiada ostrza czołowe. Wykonane według standardów producenta. Tolerancja części tnącej: e8. Tolerancja chwytu h6. EBQ-4PR Węglik spiekany z powłoką Q. Wymiary wg DIN 844
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Średnica freza | 2 mm |
| Cutter Diameter Tolerance | e8 |
| Kierunek skrawania | Right |
| EAN13 Barcode | 5036140207318 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Wykończenie, powłoka | Q-Coat |
| Długość rowków, części roboczej | 5mm |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Long |
| Materiał | Węglik |
| Zastosowanie w materiałach | Aerospace Alloys; Alloy Steel; Aluminium; Aluminium Alloys; Brass; Bronze; Cast Iron; Copper; Nonferrous Metals;Stainless Steel; Steel |
| Klasa materiałowa | Micrograin |
| Zastosowanie, frezowanie | High Feed Milling |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Długość całkowita | 50mm |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Seria | 80 Long |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | To Manufacturers Standards . Dimensions to DIN 844. |
| Supplier Part No. | SWT-165-8002A |
| UNSPSC Code | 23241614 |