Frez trzpieniowy 3,5mm Throwaway 3 ostrza HSS-Co 5% kobaltowy KC3 Kennedy KEN0620100K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 3,5mm Throwaway 3 ostrza HSS-Co 5% kobaltowy KC3 Kennedy KEN0620100K
Kennedy KEN-062-0100K
KEN0620100K
SM.CK016,19,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
osadzone są w adaptorach / uchwytach wiertarskich za pomocą śruby nastawnej która znajduje się na chwycie mocującym, co pozwala na szybką i łatwą wymianę narzędzia. * Wyjątkiem są frezy kuliste 1mm, 2mm, i 1/16" które posiadają 2 ostrza.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| Chuck Clearance | 12 mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Corner Radius | |
| Średnica freza | 3.5 mm |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| EAN13 Barcode | 5036140276840 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| End Mill Type | Slot Drill |
| Powłoka, wykończenie | Brak |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 5.5 mm |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Short |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Stal, żeliwo, metale nieżelazne, aluminium, stopy aluminium |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Zastosowanie dla frezowania | Slotting; End Milling |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całk. | 30 mm |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard |
| Set Type | Individual Mill |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Standard, norma | |
| Sup. Part No. | KEN-062-0100K |
| UNSPSC Code | 23241614 |