Frez trzpieniowy 3,5mm Throwaway 3 ostrza bez możliwości ostrzenia KC3 HSS-Co kobaltowy Kennedy KEN0621100K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 3,5mm Throwaway 3 ostrza bez możliwości ostrzenia KC3 HSS-Co kobaltowy Kennedy KEN0621100K
Kennedy KEN-062-1100K
KEN0621100K
3.5mm FREZ TRZPIENIOWY Throwaway KC3 HSS-Co Kennedy
KEN-062-1100K
SM.CK016,23ZLNE
Narzędzia Cromwell
Odpowiednie do nawiercania otworów i frezowania. Frezy
osadzone są w adaptorach / uchwytach wiertarskich za
pomocą śruby nastawnej która znajduje się na chwycie mocującym, co pozwala na szybką i łatwą wymianę narzędzia.
* Wyjątkiem są frezy kuliste 1mm, 2mm, i 1/16" które posiadają 2 ostrza.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy Industrial |
| Chuck Clearance | 15 mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Corner Radius | |
| Średnica freza | 3.5 mm |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| EAN13 Barcode | 5036140276956 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| End Mill Type | Slot Drill |
| Powłoka, wykończenie | Brak |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 8.5 mm |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Long |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Stal, żeliwo, metale nieżelazne, aluminium, stopy aluminium |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Zastosowanie dla frezowania | Slotting; End Milling |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całk. | 36.5 mm |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard |
| Set Type | Individual Mill |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Standard, norma | |
| Sup. Part No. | 3291020350 |
| UNSPSC Code | 23241614 |