Frez trzpieniowy 3,5mm TiCN KC3 Throwaway Kennedy KEN0625100K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 3,5mm TiCN KC3 Throwaway Kennedy KEN0625100K
Kennedy KEN-062-5100K
KEN0625100K
Frez trzpieniowy Throwaway 3.5mm TiCN KC3
KEN-062-5100K
SM.CK016,25,5ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy Industrial |
| Chuck Clearance | 12mm |
| Średnica | 3.50 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140093003 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 5.5 mm |
| Długość całk. | 30mm |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga | 10 g |