Frez trzpieniowy 3,5mm długi 2 ostrza HSS 5230T Sherwood SHR0615803D
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 3,5mm długi 2 ostrza HSS 5230T Sherwood SHR0615803D
Sherwood SHR-061-5803D
SHR0615803D
SM.CK016,51,8ZLNE
Stosowane do frezowania rowków i szczelin. Jasne wykończenie. Typ zębów: spiralne 30°. Wyprodukowano zgodnie z BS 122: Part 4: 1980.
Tolerancje
Średnica: Metryczne: ~ aż do 3.00. Tolerancja: +0.013, -0.033.
Średnica: Metryczne: ponad 3.00 ~ aż do 6.00. Tolerancja: +0.020, -0.038.
Średnica: Metryczne: ponad 6.00 ~ aż do 10.00. Tolerancja: +0.025, -0.046
Średnica: Metryczne: ponad 10.00 ~ aż do 18.00. Tolerancja: +0.033, -0.058
Średnica: Metryczne: ponad 18.00 ~ aż do 30.00. Tolerancja: +0.041,-0.071
Średnica: Metryczne: ponad 30.00 ~. Tolerancja: +0.051, -0.089
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Średnica | 3.50 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140275881 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 12.5 mm |
| Długość całk. | 66.5 mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Sup. Part No. | SHR-061-5803D |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Weight per 5 | 12 g |