Frez trzpieniowy 3mm długi HSS-Co 5% kobaltowy E431T Sherwood SHR0615473A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 3mm długi HSS-Co 5% kobaltowy E431T Sherwood SHR0615473A
Sherwood SHR-061-5473A
SHR0615473A
KC-016,65,4ZN/SM.[NM]
Do frezowania profili i wykonywania otwartych rowków. Wykończenie na połysk. Typ rowka: 30° śrubowy.
Wyprodukowany wg normy BS 122 : Part 4 : 1980.
Tolerancje metryczne
Średnica: do 38,00mm. Tolerancja: +0,0630, -0,0130.
Średnica: Ponad 38,00mm. Tolerancja: +0,1250, -0,0000.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Średnica | 3mm |
| EAN13 | 5036140275348 |
| ecl@ss | 21010500 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 19mm |
| No. of Flutes | 4 |
| Długość całkowita | 63.5 mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Oznaczenie | SHR-061-5473A |
| UNSPSC | 23241614 |
| Waga elementu | 11 g |