Frez trzpieniowy 3mm dwustronny 2-ostrzowy Kennedy KEN1612060K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 3mm dwustronny 2-ostrzowy Kennedy KEN1612060K
Kennedy KEN-161-2060K
KEN1612060K
KC-016,50,4ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Stosowane do obróbki twardych materiałów, gdzie szybkie szybkie szybkie odprowadzanie wiórów nie jest istotne. Wykonano zgodnie z: Ansi Standards.
Tolerancje
Średnica (Metryczne): Ponad 1.00 ~ aż do 6.00. Limity tolerancji: +0.000, -0.050.
Średnica (Metryczne): Ponad 6.00 ~ aż do 25.00. Limity tolerancji: +0.000, -0.080.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Corner Radius | |
| Średnica freza | 3 mm |
| Cutter Diameter Tolerance | h10 |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| EAN13 | 5036140097636 |
| ecl@ss | 21010504 |
| End Mill Type | Slot Drill |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 6mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Regular |
| Materiał | Solid Carbide |
| Zastosowanie w materiałach | Carbon Steel;Alloy Steel;Hardened Steel;Copper;Cast Iron;Aluminium; Stainless Steel |
| Grupa materiałowa | Drobnoziarnisty |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całkowita | 38mm |
| Waga całkowita | 0.01 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | |
| Średnica chwytu | 3mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | ANSI |
| Oznaczenie | KEN-161-2060K |
| UNSPSC | 23241605 |