Frez trzpieniowy 3mm kulisty 4-ostrzowy długi Kennedy KEN1617930K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 3mm kulisty 4-ostrzowy długi Kennedy KEN1617930K
Kennedy KEN-161-7930K
KEN1617930K
3mm 4FL L/S B/NOSE CARBIDE END MILL Kennedy
KEN-161-7930K
KC-016,84,6ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Dla uzyskania maksymalnej siły w momencie stosowania na twardych materiałach gdzie szybkie usuwanie wióra nie jest istotne. Cztery ostrza mają jedną z najsilniejszych struktur tnących dostępnych na rynku. Posiadają ostrza czołowe w standardzie. Wykonano zgodnie z Ansi Standards.
Tolerancje metryczne
Średnica: Ponad 1,00 ~ do 6,00. Tolerancja: +0,000, -0,050.
Średnica: Ponad 6,00 ~ do 25,00. Tolerancja: +0,000, -0,080.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Średnica freza | 3 mm |
| Cutting Direction | Right |
| EAN13 | 5036140286504 |
| ecl@ss | 21010500 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 25mm |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Long |
| Materiał | Węglik |
| Zastosowanie w materiałach | Brass; Aluminium; Non-ferrous; Other Soft Materials |
| Grupa materiałowa | Drobnoziarnisty |
| Zastosowanie dla frezowania | Plunging; Slotting; Routing |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Długość całkowita | 75mm |
| Waga całkowita | 0.015 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Średnica chwytu | 3mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | ANSI Standards |
| Oznaczenie | KEN-161-7930K |
| UNSPSC | 23241614 |
| Waga elementu | 15 g |