Frez trzpieniowy 3mm z węglika kulisty 4 ostrza z powłoką Q SwissTech SWT1658003A
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 3mm z węglika kulisty 4 ostrza z powłoką Q Swisstech SWT1658003A
Swisstech SWT-165-8003A
SWT1658003A
3mm ST/SH 4FL BALL NOSE END MILL Q-COAT Swisstech SWT1658003A
Swisstech SWT-165-8003A
SM.CK016,177,2ZLNE
Seria 80 Seria długa
Posiada ostrza czołowe. Wykonane według standardów producenta. Tolerancja części tnącej: e8. Tolerancja chwytu h6. EBQ-4PR Węglik spiekany z powłoką Q. Wymiary wg DIN 844
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Średnica freza | 3 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140207325 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość rowków, części roboczej | 8mm |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Długość całkowita | 60mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Standard, norma | To Manufacturers Standards . Dimensions to DIN 844. |
| Supplier Part No. | SWT1658003A |
| UNSPSC Code | 23241614 |