Frez trzpieniowy 3x25,5mm z węglika 2 ostrza z powłoką Q SwissTech SWT1657428A SWT-165-7428A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 3x25,5mm z węglika 2 ostrza z powłoką Q Swisstech SWT1657428A SWT-165-7428A
Swisstech SWT-165-7428A
SWT1657428A
3.0x25.5 2FL LONG REACH SLOT DRILL Q-COAT Swisstech SWT1657428A
Swisstech SWT-165-7428A
Seria 74 Dugie ostrze
Posiada ostrza czołowe. Wykonane według standardów producenta.
Tolerancja części tnącej: h10. Tolerancja chwytu h6. Węglik spiekany z powłoką Q
Specyfikacja:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | SwissTech |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Corner Radius | |
| Średnica freza | 3 mm |
| Cutter Diameter Tolerance | h10 |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| EAN13 Barcode | 5036140207172 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| End Mill Type | Slot Drill |
| Finish/Coating | AlTiN |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 4.5 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Long Reach |
| Materiał | Solid Carbide |
| Zastosowanie w materiałach | Carbon Steel;Alloy Steel;Hardened Steel;Cast Iron |
| Grupa materiałowa | Drobnoziarnisty |
| Zastosowanie dla frezowania | Slotting; Profiling; Semi-finishing;Finishing |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całkowita | 65 mm |
| Plunge Type | Centre cutting |
| Reach Length | 25 mm |
| Reach Type | Extended Reach Neck |
| Seria | 74 |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | |
| Supplier Part No. | SWT-165-7428A |
| UNSPSC Code | 23241605 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 3mm |
| Materiał | Węglik |
| Długość całkowita | 65mm |
| Model, kod produktu | |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 4.5mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Typ rowków | Spiralne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Standard, norma | |
| Finish/Coating | AlTiN |
| Coolant Delivery | |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Kąt spirali | 30° degree |
| Cutter Diameter Tolerance | h10 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
SM.CK016,176,9ZLNE