Frez trzpieniowy 4,5mm TiCN L/S KC3 Throwaway Kennedy KEN0626140K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 4,5mm TiCN L/S KC3 Throwaway Kennedy KEN0626140K
Kennedy KEN-062-6140K
KEN0626140K
KC-016,26,5ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Chuck Clearance | 17.5 mm |
| Średnica | 4.50 mm |
| EAN13 | 5036140093164 |
| ecl@ss | 21010500 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 11mm |
| Długość całkowita | 42mm |
| Oznaczenie | KEN-062-6140K |
| UNSPSC | 23241614 |
| Waga elementu | 10 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Chuck Clearance | 17.5mm |
| Średnica freza | 4.5mm |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całkowita | 42mm |
| Numer produktu | |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 11mm |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Aluminium Alloys Cast Iron Nonferrous Metals Stal |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Wykończenie, powłoka | TiCN |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Zastosowanie dla frezowania | End Milling Slotting |
| End Mill Type | Slot Drill |
| Typ długości | Short |