Frez trzpieniowy 4mm 2 ostrza powłoka Peak Power HSS-Co SwissTech SWT1659104A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 4mm 2 ostrza powłoka Peak Power HSS-Co Swisstech SWT1659104A
Swisstech SWT-165-9104A
4mm HSS-Co PM 2FL WELDON SLOT DRILL P/POWER Swisstech SWT1659104A
SWT-165-9104A
Opis produktu
Seria 91 Długość zwykłaOstrza czołowe. Chwyt Weldon'a wg
DIN 1835B. Tolerancja chwytu h6.
Wymiary wg DIN 844.
To najnowsze rozwiązanie w grupie narzędzi Swiss+Tech. Wyprodukowane ze stali szybkotnącej uzyskanej w najnowszych procesach Metalurgii Proszkowej. Dedykowane do pracy na trudnoobrabialnych materiałach i przy wysokich prędkościach.
Maksymalna wytrzymałość i sprężystość.
Minimum drgań przy wysokich prędkościach.
Doskonała geometria zapewnia optymalizacje skrawania.
Większy zakres możliwości skrawania poprzez pokrycie Peak Power.
Obniżone koszty produkcji.
Większa odporność na zużycie oraz twardość na gorąco w porównaniu z konwencjonalnymi powłokami TiALN lub TiCN.
Praca na sucho, bez chłodziwa.
Wysoka odporność na utlenianie.
Możliwa praca przy dużych szybkościach.
W wyniku zastosowania tych powłok narzędzia zachowują swoje właściwości pomimo dużych obciążeń termicznych towarzyszących dużym prędkościom pracy.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Swisstech |
| Doprowadzenie chłodziwa | External |
| Corner Radius | |
| Średnica freza | 4mm |
| Cutter Tolerancja średnicy | e8 |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Prawostronny, prawy |
| Kod EAN13 | 5036140288294 |
| Kod eCl@ss | 21010504 |
| End Mill Type | Slot Drill |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 7mm |
| Typ rowków | Helical |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Helix Direction | Prawostronny, prawy |
| Typ długości | Regular |
| Materiał | HSS-Co, HSSCo, stal szybkotnąca kobaltowa |
| Zastosowanie do | Carbon Steel; Alloy Steel; miedź; żeliwo; Stal nierdzewna; |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Zastosowanie dla frezowania | Slotting; Profiling; Semi-finishing;Finishing |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba rowków | 2 |
| Długość całk./opak. | 51mm |
| Waga całkowita | 0.012 |
| Plunge Type | Centre cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Seria | 91 |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Typ chwytu | Weldon Flat |
| Standard, norma | DIN 844;DIN1835B |
| Nr produktu | SWT1659104A |
| Kod UNSPSC | 23241605 |
SWT1659104A
4mm HSS-Co PM 2FL WELDON SLOT DRILL P/POWER Swisstech SWT1659104A
SWT-165-9104A
SM.CK016,58,4ZLNE