Frez trzpieniowy 4mm HSS-Co 8% chwyt Weldon 2 ostrza kulisty SwissTech SWT1631104A PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 4mm HSS-Co 8% z chwytem Weldona 2 ostrza kulisty Swisstech SWT1631104A
Swisstech SWT-163-1104A
SWT1631104A
Frez trzpieniowy HSS-Co 8%, chwyt Weldon, 2 ostrza, kulisty 4.0 Swisstech SWT1631104A
SWT-163-1104A
SM.CK016,46,7ZLNE
Seria 11 - Seria krótka Wymiary wg DIN 327
Ostrza czołowe. Chwyt wg DIN 1835B. Tolerancja części tnącej e8. Tolerancja chwytu h6. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Średnica freza | 4 mm |
| Cutter Diameter Tolerance | e8 |
| Kierunek skrawania | Right |
| EAN13 Barcode | 5036140203716 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Wykończenie, powłoka | Uncoated |
| Długość rowków, części roboczej | 7mm |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Short |
| Materiał | Cobalt High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Aerospace Alloys; Alloy Steel; Aluminium; Aluminium Alloys; Brass; Bronze; Cast Iron; Copper; Nonferrous Metals;Stainless Steel; Steel |
| Klasa materiałowa | M42 |
| Zastosowanie, frezowanie | High Feed Milling |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całkowita | 51mm |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Seria | 11 Short |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Typ chwytu | Weldon |
| Standard, norma | Dimensions to DIN 327 |
| Supplier Part No. | SWT-163-1104A |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Weight per 5 | 55 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Promie naroża | mm |
| Średnica freza | 4mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 51mm |
| Seria | Series 11 |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Długość rowków, części roboczej | 7mm |
| Typ chwytu | Weldon |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | DIN 1835B DIN 327 |
| Klasa materiałowa | M42 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | e8 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |