Frez trzpieniowy 4mm dwustronny 2-ostrzowy Kennedy KEN1612080K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 4mm dwustronny 2-ostrzowy Kennedy KEN1612080K
Kennedy KEN-161-2080K
KEN1612080K
FREZ TRZPIENIOWY DWUSTRONNY Z węglika 4mm 2FL Kennedy
KEN-161-2080K
SM.CK016,68,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
2-zębne
Stosowane do obróbki twardych materiałów, gdzie szybkie szybkie szybkie odprowadzanie wiórów nie jest istotne. Wykonano zgodnie z: Ansi Standards.
Tolerancje
Średnica (Metryczne): Ponad 1.00 ~ aż do 6.00. Limity tolerancji: +0.000, -0.050.
Średnica (Metryczne): Ponad 6.00 ~ aż do 25.00. Limity tolerancji: +0.000, -0.080.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Promie naroża | |
| Średnica freza | 4 mm |
| Cutter Diameter Tolerance | h10 |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| EAN13 Barcode | 5036140097643 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| End Mill Type | Slot Drill |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Długość rowków, części roboczej | 8mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kąt spirali | 30 ° |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Regular |
| Materiał | Solid Carbide |
| Zastosowanie w materiałach | Carbon Steel;Alloy Steel;Hardened Steel;Copper;Cast Iron;Aluminium; Stainless Steel |
| Ziarnistość materiału | Drobnoziarnisty |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całkowita | 50mm |
| Waga całkowita | 0.015 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | |
| Średnica chwytu | 4mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | ANSI |
| Supplier Part No. | 1612080K |
| UNSPSC Code | 23241605 |