Frez trzpieniowy 4mm kulisty chwyt Weldon 2 ostrza HSS-Co SwissTech SWT1631264A PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Swisstech Frez trzpieniowy 4mm kulisty z chwytem Weldon'a 2 ostrza HSS-Co SWT1631264A
Swisstech SWT-163-1264A
SWT1631264A Swisstech FREZ TRZP HSS-Co 8% WELD2-ZEBNY KUL DL 4.0 TiAlN
Seria 12 - Seria długa Wymiary wg DIN 844
Ostrza czołowe. Chwyt wg DIN 1835B. Tolerancjhwya części tnącej e8. Tolerancja ctu h6.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241614 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT1631264A |
| EAN13 Barcode | 5036140204102 |
| Średnica chwytu | 6.0 |
| Długość całk. | 63.0 |
| Weight per 5 | 60 g |
| Średnica | 4.00 |
| Długość rowków lub robocza | 11.0 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Promień naroża | mm |
| Średnica freza | 4 mm |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całk. | 63 mm |
| Product Number | |
| Seria | Series 12 |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Długość rowków lub robocza | 11 mm |
| Typ chwytu | Weldon Flat |
| Cutting Direction | Prawy |
| Standard, norma | DIN 1835B DIN 844 |
| Grupa materiałowa | M42 |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | TiAlN |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | e8 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |