Frez trzpieniowy 5,5mm Throwaway 3 ostrza HSS-Co 5% kobaltowy KC3 Kennedy KEN0620190K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 5,5mm Throwaway 3 ostrza HSS-Co 5% kobaltowy KC3 Kennedy KEN0620190K
Kennedy KEN-062-0190K
KEN0620190K
KC-016,19,1ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Chuck Clearance | 13.5 mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Corner Radius | |
| Średnica freza | 5.5 mm |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| EAN13 | 5036140276857 |
| ecl@ss | 21010500 |
| End Mill Type | Slot Drill |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 7.5 mm |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Short |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Stal, żeliwo, metale nieżelazne, aluminium, stopy aluminium |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Zastosowanie dla frezowania | Slotting; End Milling |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całkowita | 36 mm |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard |
| Set Type | Individual Mill |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Standard, norma | |
| Oznaczenie | KEN-062-01 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Chuck Clearance | 13.5mm |
| Średnica freza | 5.5mm |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całkowita | 36mm |
| Numer produktu | |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 7.5mm |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Aluminium Alloys Cast Iron Nonferrous Metals Stal |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Zastosowanie dla frezowania | End Milling Slotting |
| End Mill Type | Slot Drill |
| Typ długości | Short |