Frez trzpieniowy 5mm HSS-Co 8% TiCN chwyt Weldon długi SwissTech SWT1631035A PRO19-20
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 5mm HSS-Co 8% TiCN z chwytem Weldona długi Swisstech SWT1631035A
Swisstech SWT-163-1035A
SWT1631035A
Frez trzpieniowy HSS-Co 8% z chwytem Weldona, długi 5.0 TiCN Swisstech SWT1631035A
SWT-163-1035A
SM.CK016,63,7ZLNE
Seria 10 - Seria długa Wymiary wg DIN 844
Ostrza czołowe. Chwyt Weldon'a wg DIN 1835B. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Średnice cięcia
3 - 6mm do +0.04-0.0.
8 - 20mm do +0.05-0.0.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241614 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-163-1035A |
| EAN13 Barcode | 5036140203518 |
| Weight per 5 | 67 g |
| Długość całk. | 68mm |
| Średnica | 5mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 24mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 5 mm |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całk. | 68 mm |
| Numer produktu | |
| Seria | 10 |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 24 mm |
| Typ chwytu | Weldon Flat |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | prawy |
| Standard, norma | DIN 1835B DIN 844 |
| Grupa materiałowa | M42 |
| Finish/Coating | TiCN |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |