Frez trzpieniowy 5mm HSS do krawędzi wklęsły Sherwood SHR0616412C PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 5mm HSS do krawędzi wklęsły Sherwood SHR0616412C
Sherwood SHR-061-6412C
SHR0616412C
SM.CK016,135ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Średnica freza | 16 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140176973 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Finish/Coating | Bright |
| Head Diameter | 16mm |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| No. of Teeth | 4 |
| Długość całk. | 60.5 mm |
| Promień | 5mm |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Standard, norma | DIN 1835/D |
| Sup. Part No. | SHR-061-6412C |
| System pomiarowy | Metric |
| UNSPSC Code | 23241628 |
| Waga | 86 g |