Frez trzpieniowy 5mm Ripper powłoka Peak Power HSS-Co SwissTech SWT1659805A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 5mm Ripper powłoka Peak Power HSS-Co Swisstech SWT1659805A
Swisstech SWT-165-9805A
5mm HSS-Co PM WELDONH/HELIX F/P RIPPER P/P Swisstech SWT1659805A
SWT-165-9805A
Opis produktu
Seria 98 Długość zwykłaKąt linii śrubowej 45°, drobny skok z ostrzem centralnym. Chwyt Weldon wg DIN 1835B. Średnica chwytu wg h6. Wymiary wg DIN 844.
To najnowsze rozwiązanie w grupie narzędzi Swiss+Tech. Wyprodukowane ze stali szybkotnącej uzyskanej w najnowszych procesach Metalurgii Proszkowej. Dedykowane do pracy na trudnoobrabialnych materiałach i przy wysokich prędkościach.
Maksymalna wytrzymałość i sprężystość.
Minimum drgań przy wysokich prędkościach.
Doskonała geometria zapewnia optymalizacje skrawania.
Większy zakres możliwości skrawania poprzez pokrycie Peak Power.
Obniżone koszty produkcji.
Większa odporność na zużycie oraz twardość na gorąco w porównaniu z konwencjonalnymi powłokami TiALN lub TiCN.
Praca na sucho, bez chłodziwa.
Wysoka odporność na utlenianie.
Możliwa praca przy dużych szybkościach.
W wyniku zastosowania tych powłok narzędzia zachowują swoje właściwości pomimo dużych obciążeń termicznych towarzyszących dużym prędkościom pracy.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Swisstech |
| Średnica | 5mm |
| Kod EAN13 | 5036140288546 |
| Kod eCl@ss | 21010500 |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 13mm |
| Długość całk./opak. | 57mm |
| Waga całkowita | 0.013 |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Nr produktu | SWT1659805A |
| Kod UNSPSC | 23241614 |
SWT1659805A
5mm HSS-Co PM WELDONH/HELIX F/P RIPPER P/P Swisstech SWT1659805A
SWT-165-9805A
SM.CK016,122,3ZLNE