Frez trzpieniowy 6mm HSS-Co 8% TiAIN chwyt Weldon długi SwissTech SWT1631066A PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 6mm HSS-Co 8% TiAIN z chwytem Weldona długi Swisstech SWT1631066A
Swisstech SWT-163-1066A
SWT1631066A
Frez trzpieniowy HSS-Co 8% z chwytem Weldona, długi 6.0 TiAlN Swisstech SWT1631066A
SWT-163-1066A
SM.CK016,63,7ZLNE
Seria 10 - Seria długa Wymiary wg DIN 844
Ostrza czołowe. Chwyt Weldon'a wg DIN 1835B.
Średnice cięcia
3 - 6mm do +0.04 -0.0.
8 - 20mm do +0.05 -0.0.
HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Średnica | 6mm |
| EAN13 Barcode | 5036140203624 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość rowków, części roboczej | 24mm |
| No. of Flutes | 4 |
| Długość całkowita | 68mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Supplier Part No. | SWT-163-1066A |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Weight per 5 | 74 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 6mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 68mm |
| Seria | 10 |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Długość rowków, części roboczej | 24mm |
| Typ chwytu | Weldon Flat |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | DIN 1835B DIN 844 |
| Klasa materiałowa | M42 |
| Wykończenie, powłoka | TiALN |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |