Frez trzpieniowy 6mm HSS-Co 8% TiCN chwyt Weldon 3 zębny wysoka spirala SwissTech SWT1631336A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 6mm HSS-Co 8% TiCN z chwytem Weldona 3 zębny wysoka spirala Swisstech SWT1631336A
Swisstech SWT-163-1336A
SWT1631336A
6.0 50DEG WELDON STD HIGH HELIX E/MILL-TICN-8% CO Swisstech SWT1631336A
Swisstech SWT-163-1336A
SM.CK016,68,9ZLNE
Seria 13 - EHH-3WR HSS-C0 8% - Seria zwykła Wymiary wg DIN 844
Ostrza czołowe. Chwyt wg DIN 1835B. Tolerancja części tnącej e8. Tolerancja chwytu h6. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Średnica | 6mm |
| EAN13 Barcode | 5036140287174 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość rowków, części roboczej | 13mm |
| No. of Flutes | 3 |
| Długość całkowita | 57mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Supplier Part No. | SWT-163-1336A |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Weight per 5 | 54 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 6mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 57mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Długość rowków, części roboczej | 13mm |
| Typ chwytu | Weldon Flat |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | DIN 1835B DIN 844 |
| Klasa materiałowa | M42 |
| Wykończenie, powłoka | TiCN |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 3mm |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Kąt spirali | 50° ° stopni |
| Zastosowanie, frezowanie | Finishing Profiling Semi-finishing Slotting |
| Cutter Diameter Tolerance | e8 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Typ długości | Regular |
| Helix Direction | Prawy |